www.enderundernegi.com

Enderûn Eğitim Vakfı 1995 yılında Nevşehir’de rahmetli Zeki Soyak Hoca tarafından kurulmuş olup kendisine faaliyet alanı olarak eğitimi ve gençleri seçmiştir.Türkiye’nin dört bir yanında hizmetlerine devam eden Enderûn Eğitim Vakfı’nın Konya’da şubesi bulunmaktadır. Ayrıca Ankara, Aksaray, Kayseri, Konya, Erzurum, İstanbul ve Niğde’de faaliyet gösteren paydaş kuruluşlarla öğrencilere burs ve barınma hizmetleri konusunda yardımcı olmaktadır.Bu kapsamda Nevşehir’de 2014 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Zeki Soyak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu’nu açmıştır. Özel Zeki Soyak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu toplamda 30 adet 1+1 daireden oluşmaktadır. Her dairede 3 kişilik yatak odaları ve 3 kişilik çalışma odaları, tuvalet, banyo ve balkon mevcuttur.

Temiz ve havadar yemekhanelerimizde, porselen tabaklarda sunulan sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerini restoran havasında yaşamalarını sağlıyoruz. Geniş lobimiz ve çoklu sosyal alanlarımızda eğlenceli bir sene geçirmelerini istiyoruz. Aydınlık, ferah, rahat ders çalışma salonumuzda öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken onların üniversite eğitimleri boyunca okullarının en başarılı öğrencileri olması için her türlü imkânla destekliyoruz. Etüt salonumuzun haricinde öğrencilerimiz odalarında da rahatlıkla ders çalışmaları için her odada kitaplık ve öğrenci sayısı kadar çalışma masası bulunmaktadır.Odalarımızın tamamı laminant parke ile kaplanmış, bazalı yataklarla döşenmiştir. 24 saat sıcak su, açık büfe sabah kahvaltısı ve geniş menülü, lezzetli ve doyurucu akşam yemeği imkânları sunuyoruz. Öğrencilerimize yurdumuza özel kafeteryalarımızda günün yorgunluğunu, stresini atabilecekleri alanlar sunabiliyoruz.

Kafeteryalarımızda geniş ekran LCD televizyonlarda Lig Tv ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.7/24 güvenlik kamerasıyla öğrencilerimizin güvenliğini her daim ön planda tutan Özel Zeki Soyak Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdumuzda çalışan profesyonel yönetim kadrosunun pedagojik formasyona sahip olmasının yanı sıra bunca yılın deneyimiyle çalışanlarını Toplam Kalite Yönetimi gereksinimleri doğrultusunda hizmet içi eğitim, seminer ve konferanslarla destekleyerek, kendilerini yetiştirmeleri konusunda destek olmaktadır.

Tüm çalışanlarının hizmet paydaşları olan öğrencilere ve öğrenci velilerine yardımcı olma, sorunlarını çözme ve güler yüzlü hizmet verme ilkelerini özümsemiş olması, yıllardır eğitim faaliyetleri içerisinde bulunan büyüklerimizden bize geçen hizmet etme heyecanı ile birleşince ortaya hizmet kalitemizi ortaya çıkarmıştır.